Národní

Fiat Talento je všestranný, tak jako vy. Ať už potřebujete přestěhovat nábytek nebo přepravit více osob najednou. Talento zvládne obojí díky široké nabídce karosářských verzí – Van, Crew Cab a osobní verze Combi nebo Panorama. Všechny karosářské verze jsou nabízeny ve dvou délkách, verze Van také ve dvou výškách.

Nový dvoulitrový motor s výkony 120, 145 nebo 170 koní a s nízkou spotřebou paliva vám dodá jistotu na dlouhých cestách nebo při převozu těžkého nákladu. Nově si můžete užít ještě více komfortu na svých cestách díky dvouspojkové automatické převodovce DCT.
Všechny verze modelu Talento navíc již v základu obsahují manuální klimatizaci, rádio s Bluetooth a světlomety s LED denním svícením.

Vybrané verze Van a Crew Cab si nyní můžete zakoupit v limitované edici BUSINESS EDITION. Součastí této verze jsou následující doplňky:

- Přední mlhová světla
- Tempomat s omezovačem rychlosti
- Zadní parkovací senzory
- Prosklená přepážka s otvorem pro převoz dlouhých předmětů (pouze Van)
- LED osvětlení nákladového prostoru

Limitovaná edice BUSINESS EDITION s motorem 145k začíná na 478 900 Kč bez DPH. Tak neváhejte a pro více informací kontaktujte Vašeho prodejce FIAT PROFESSIONAL.Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Kombinovaná spotřeba 5,6-7,0 l/100 km, emise CO2: 145-181 g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Tato nabídka je platná až do odvolání. Uvedené informace a skutečnosti mají výlučně informativní charakter a nemůžou být považované za součást návrhu smlouvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo všechny zde uvedené údaje kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.