Ducato přeprava osob

od Kč 576.020 *
Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Ducato přeprava osob

Nafta - CNG
4
Euro6d-TEMP
manuální převodovka
*DPH není zahrnuta

Detaily

Exteriér

LED světla denního svícení DRL

Světlomety s LED světly denního svícení DRL poskytují o 40% větší světelnou účinnost a jsou umístěné na dobře chráněném místě, což snižuje riziko jejich poškození při drobných nárazech. K dispozici s černým nebo bílým rámečkem odpovídajícím odstínu mřížky chladiče.

 

Ostřikovače světlometů

Díky vysokotlakým vysouvatelným ostřikovačům lze zcela očistit povrch světlometů a zlepšit tím viditelnost a bezpečnost jízdy.

 

Stupačky

Dva automatické zatahovací schůdky usnadňují přístup do nákladového prostoru Ducata. Jeden se nachází vzadu a druhý u bočních posuvných dveří. Oba disponují protiskluzovým hliníkovým povrchem a unesou až 150 kg.

Lakované kliky dveří

Všestrannost a funkčnost nijak neovlivňuje styl. Pozornosti tak neunikl jediný detail. Lakované kliky dveří v barvě karoserie zlepšují estetičnost.

 

Komfortní zavěšení

Pneumatické nebo samovyrovnávající zavěšení zajišťující maximální komfort cestujících.

 

Couvací kamera

Při zařazení zpátečky se aktivuje zadní couvací kamera s obrazem na 5" displeji, což činí manévrování snadnějším a bezpečnějším.

Zesílená karoserie

Hlavní části vozidla, jako jsou karoserie a pohyblivé součásti jsou robustnější, trvanlivější a spolehlivější.

 

Parkovací senzory

Ultrazvukové parkovací snímače jsou aktivní, jakmile začne vůz couvat. Přerušovaným pípnutím upozorňují řidiče, že se přibližuje k překážce.

 

Tónovaná okna

Tónovaná zadní okna zaručují soukromí pasažérů a antireflexní čelní okno brání přestupu slunečního záření do interiéru. což zvyšuje komfort jízdy.

Litá kola

Ducato nikdy neskrývalo svůj nezaměnitelný styl. Nová matně černá 16" litá kola ještě více zvýrazňují jeho jedinečný design.

 

Přední část ze 4 sekcí

Nový nárazník se skládá ze tří částí a masky, které lze jednotlivě odstranit, což umožňuje rychlou a nákladově efektivní údržbu. Jeho tvar zajišťuje maximální ochranu. Nárazník je k dispozici v řadě metalických odstínů odpovídajících barvě karoserie nebo leskle černou, černou nebo šedou maskou chladiče a rámečky světlometů.

 

Elektrická vnější zpětná zrcátka

Vnější zpětná zrcátka s dvojitou parabolickou plochou poskytují panoramatický výhled dozadu a mohou být elektricky nastavitelná z kabiny vozidla.

Máte zájem o tento vůz?

Příslušenství

Přizpůsobíte si Ducato Combi prostřednictvím exkluzivního příslušenství Mopar®.

 

ZADNÍ ZÁSTĚRKY KOL: S logem Ducato. Sada 2 kusů.

 

SADA 16" LITÝCH KOL

 

ALARM: Pro Ducato vyrobené po roce 2010.

 

PŘEDNÍ GUMOVÉ KOBEREČKY: Jednoduchý kobereček LHD.

Máte zájem o tento vůz?

Interiér

Sedadla cestujících

Ducato Combi vítá cestující pohodlnými a ergonomickými sedadly s nastavitelnými hlavovými opěrkami ze stejného materiálu jako sedadla. Čalouněné jsou omyvatelnou technickou tkaninou.

 

Automatická klimatizace s ovládáním pro zadní sedadla

Všechny verze Ducata mohou být vybavena nezávislým ovládáním klimatizace a topení pro zadní sedadla: vzduch je v zadní části rozváděný rovnoměrně díky individuálním zadním výdechům, které si mohou cestující libovolně nastavovat.

 

Přístrojový panel a panel s kontrolními ukazateli

Techno nebo Classic? Dvojice přístrojových panelů modelu Ducato byla navržena pro zajištění maximální praktičnosti a elegantního stylu, který dokonale ladí s vytříbenými interiéry a textiliemi. Výdechy ventilace u přístrojového panelu Techno mají stříbrné rámečky, u verze Lounge pak bronzové.

Chlazená schránka

Při zapnuté klimatizaci udržuje chlazená schránka potraviny a nápoje vždy v chladu.

 

Webasto

Díky programovatelnému nezávislému topení Webasto Thermo Top “C” lze vozidla zahřát až 24 hodin před dojezdem. K dispozici je rovněž automatická verze bez časovače.

 

Vyhřívaná a odpružená sedadla

Pro maximální komfort. Přední sedadla mohou být vyhřívaná po stlačení tlačítka. Hydraulické pružiny a systém tlumení redukují přenos pohybů vozidla na řidiče a činí tak sedadla mimořádně pohodlnými i na nerovném povrchu.

 

UconnectTM Radio NAV s Bluetooth®, a vstupy Aux a USB

Systém Uconnect™ Radio NAV s CD přehrávačem a ovladači na volantu je vybaven 5" barevnou dotykovou obrazovkou, rozhraním Bluetooth® a integrovanou navigací. Vstupy Aux a USB jsou situované v blízkosti držáku nápojů.

 

Máte zájem o tento vůz?

Motory

Motor pro každé poslání, vznětový nebo na zemní plyn, s nízkou spotřebou paliva a emisemi, špičkovou dynamikou a šetrností k životnnímu prostředí. Motory MultiJet s indikátorem převodového stupně jsou rovněž k dispozici se systémem Start&Stop. Všechny verze s manuálním řazením mají 6 převodových stupňů, u řady Maxi navíc se specifickými převodovými poměry, ve vznětové i CNG verzi.

130 MultiJet

Zdvihový objem: 2287 cm3

Typ: Vznětový řadový 4válec

Vstřikování: Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo a mezichladič

Nejvyšší výkon: 130 k (96kW) při 3600 ot./min

Nejvyšší točivý moment: 320 Nm při 1800 ot./min

Emisní úroveň: Euro 6

 

150 MultiJet

Zdvihový objem: 2287 cm3

Typ: Vznětový řadový 4válec

Vstřikování: Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo a mezichladič

Nejvyšší výkon: 148 k (109 kW) při 3600 ot./min

Nejvyšší točivý moment: 380 Nm při 1500 ot./min

Emisní úroveň: Euro 6

Máte zájem o tento vůz?

Bezpečnost

Ducato je synonymem optimální bezpečnosti a výkonu. Vybaveno je nejpokročilejším kontrolními a bezpečnostními technologiemi.

 

ESC

Systém ESC automaticky zasahuje v nouzových situacích, například při náhlém vyhýbacím manévru. ESC sleduje příčné zrychlení, rychlost, přilnavost a úhel natočení volantu. Tyto údaje zpracovává a v případě potřeby upravuje točivý moment a řídí brzdy na jednotlivých kolech pro stabilizaci vozidla.

 

Tempomat a omezovač rychlosti

Tempomat umožňuje nastavení a udržování konstantní cestovní rychlosti. Omezovač rychlosti dovoluje nastavení nejvyšší cestovní rychlosti, což zvyšuje bezpečnost a snižuje riziko překročení povolených rychlostních limitů. Plným sešlápnutím pedálu plynu může řidič nastavený limit překročit, což lze využít například v případě potřeby předjetí jiného vozidla.

TPMS

Systém nepřetržitě sleduje tlak v pneumatikách a upozorňuje na jakoukoliv ztrátu tlaku přímo na palubní obrazovce.

 

Kontrola proti převrácení

Kontrola proti převrácení je nová asistenční funkce systému ESC. Jejím úkolem je předcházet riziku převrácení ve vysokých rychlostech a snižovat naklánění při zatáčení v nízkých rychlostech.

 

Hill Holder

Tato funkce udržuje vozidlo zabrzděné při rozjezdu v prudkém stoupání, zabraňuje couvnutí při rozjezdu bez nutnosti zatažení ruční brzdy. Brzdy se při rozjezdu uvolní automaticky.

Máte zájem o tento vůz?

Sedadla

Volbou verze FlexFloor získáte možnost přizpůsobit si vozidlo svým potřebám. Hliníkové lišty v podlaze umožňují přizpůsobit si vnitřní prostor přesně tak, jak chcete. Díky speciálnímu kotvícímu systému lze jednotlivými sedadly volně pohybovat a poté je umístit na požadované místo.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Ducato přeprava osob

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Fiat Professional Ducato vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy