Ducato valník nebo sklápěč

od Kč 459.820*
Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Ducato valník nebo sklápěč

Nafta
2 - 4
Euro6d-TEMP
6-rychlostní manuální převodovka
*DPH není zahrnuta

Detaily

Exteriér

Mlhová světla

Mlhová světla jsou umístěná ve spodní části předního nárazníku a zajišťují maximální viditelnost.

 

Přední část ze 4 sekcí

Nový nárazník se skládá ze tří částí a masky, které lze jednotlivě odstranit, což umožňuje rychlou a nákladově efektivní údržbu. Jeho tvar zajišťuje maximální ochranu. Nárazník je k dispozici s metalickou nebo leskle černou maskou chladiče.

 

Antireflexní čelní okno

Na přání je k dispozici čelní okno s dvojitou vrstvou Solex obsahující oxidy kovů, jež zabraňují přenosu UV paprsků do kabiny, což přispívá k většímu komfortu. Toto okno navíc snižuje spotřebu paliva v horkých dnech, neboť redukuje používání klimatizace.

Verze Maxi

Ducato má řešení pro jakékoliv požadavky, a to i z hlediska robustnosti. U verze Maxi (4,2 tuny a a 3,5 tuny) můžete počítat s robustnější mechanikou, zavěšením i brzdovým systémem.

 

Ostřikovače světlometů

Díky vysokotlakým vysouvatelným ostřikovačům lze zcela očistit povrch světlometů a zlepšit tím viditelnost a bezpečnost jízdy.

 

LED světla denního svícení DRL

Světlomety s LED světly denního svícení DRL poskytují o 40% větší světelnou účinnost a jsou umístěné na dobře chráněném místě, což snižuje riziko jejich poškození při drobných nárazech.

 

Box pro nářadí pod podlahou

Pod ložnou plochou se nachází další úložný prostor (volitelně), který dovoluje bezpečnou přepravu malých nástrojů a nářadí.

 

Zavěšení

K dispozici je až 7 typů zavěšení zadních kol: - 1 zavěšení s jednolistými pružinami; - 1 komfortní zavěšení s jednolistými pružinami a stabilizátorem; - 1 zavěšení s dvojitými listovými pružinami; - 2 zavěšení s dvojitými listovými pružinami, zvýšenou světlou výškou a stabilizátorem, k dispozici také s povoleným zatížením zadní nápravy 2500 kg; - 1 zavěšení využívající kompozitní materiály, což snižuje hmotnost o 15 kg, větší světlá výška a stabilizátor; - 1 samonivelační pneumatické zavěšení rovněž ve verzi air-comfort pro těžké konverze.

Pevná ložná plocha

Hliníková nástavba Scattolini se sníženými a sklopnými bočnicemi je k dispozici i v ocelovém provedení. Patentované nastavitelné kotvící prvky s antivibračním a vyrovnávacím mechanismem, nerezovými kolíky a PVC vložkami zaručují maximální praktičnost v jakékoliv situaci. K dispozici ve všech délkách vozidla.

 

Zadní sklopná stupačka

Zadní čelo je opatřeno sklopnou stupačkou pro snadnější nakládání a vykládání.

 

Elektrická vnější zpětná zrcátka

Vnější zpětná zrcátka s dvojitou parabolickou plochou poskytují panoramatický výhled dozadu a mohou být elektricky nastavitelná z kabiny vozidla.

Pneumatické zavěšení

Pneumatické zavěšení udržuje stabilitu vozidla při jakémkoliv zatížení. Když vozidlo stojí, světlá výška může být snížená nebo zvýšená pro usnadnění nakládání.

 

Zesílená karoserie

Hlavní části vozidla, jako jsou karoserie a pohyblivé součásti jsou robustnější, trvanlivější a spolehlivější.

 

Brzdový systém

Brzdový systém byl navržen a vylepšen pro zvýšení výkonu a odolnosti při současném snížení hluku.

Máte zájem o tento vůz?

Interiér

Přístrojový panel a panel s kontrolními ukazateli

Techno nebo Classic? Dvojice přístrojových panelů modelu Ducato byla navržena pro zajištění maximální praktičnosti a elegantního stylu, který dokonale ladí s vytříbenými interiéry a textiliemi. Výdechy ventilace u přístrojového panelu Techno mají stříbrné rámečky, u verze Lounge pak bronzové.

 

Multifunkční držák

Díky svému jedinečnému designu může držák pojmout tablety nebo chytré telefony až s 10palcovými obrazovkami. Kancelář tak budete mít vždy po ruce.

 

Chlazená schránka

Při zapnuté klimatizaci udržuje chlazená schránka potraviny a nápoje vždy v chladu.

Webasto

Díky programovatelnému nezávislému topení Webasto Thermo Top “C” lze vozidlo zahřát až 24 hodin před dojezdem. K dispozici je rovněž automatická verze bez časovače.

 

Sedadla

S Ducatem získáte kvalitního a spolehlivého partnera. Díky omyvatelným sedákům z technické kůže můžete udržovat vše v pořádku a čisté.

 

Vyhřívaná a odpružená sedadla

Pro maximální komfort. Přední sedadla mohou být vyhřívaná po stisknutí tlačítka, zatímco hydraulické pružiny a systém tlumení redukují přenos pohybů vozidla na řidiče a činí tak sedadla mimořádně pohodlnými i na nerovném povrchu.

 

Dvojité sedadlo se sklopným stolkem

Cestující vpředu lze usadit na jednodílné sedadlo nebo - díky prostorné kabině - na dvojité sedadlo s odděleným středovým opěradlem, které lze proměnit na praktický stolek. Obě konfigurace disponují tříbodovými bezpečnostními pásy a opěrkami hlavy.

 

Robotizovaná převodovka Comfort-Matic

Robotizovaná převodovka poskytuje maximální jízdní komfort, zvláště ve městě, nízkou spotřebu paliva a emise. Převodovka nabízí dva provozní režimy: sekvenční nebo zcela automatický, stačí si zvolit oblíbený styl jízdy.

 

Uconnect™ Radio NAV s Bluetooth® a vstupy Aux a USB

Systém Uconnect™ Radio NAV s CD přehrávačem a ovladači na volantu je vybaven 5" barevnou dotykovou obrazovkou, rozhraním Bluetooth® a integrovanou navigací. Vstupy Aux a USB jsou situované v blízkosti držáku nápojů.

 

Máte zájem o tento vůz?

Motory

Motor pro každé poslání, vznětový nebo na zemní plyn, s nízkou spotřebou paliva a emisemi, špičkovou dynamikou a šetrností k životnímu prostředí. Motory MultiJet2s indikátorem převodového stupně jsou rovněž k dispozici se systémem Start&Stop s manuální 5-ti nebo 6-ti stupňovou převodovkou. Modely Maxi disponují specifickými převodovými poměry. Na přání lze volit rovněž robotizovanou převodovku Comfort-Matic. Tlačítko UP optimalizuje řazení převodových stupňů v případě plného zatížení nebo při jízdě do prudkého kopce.

115 MultiJet

Zdvihový objem: 1956 cm3

Typ: Vznětový řadový 4válec

Vstřikování: Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo a mezichladič

Nejvyšší výkon: 115 k (85 kW) při 4000 ot./min

Nejvyšší točivý moment: 290 Nm při 1750 ot./min

Emisní úroveň: Euro 6

 

130 MultiJet

Zdvihový objem: 2287 cm3

Typ: Vznětový řadový 4válec

Vstřikování: Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo a mezichladič

Nejvyšší výkon: 130 k (96 kW) při 3600 ot./min

Nejvyšší točivý moment: 320 Nm při 1800 ot./min

Emisní úroveň: Euro 6

150 MultiJet

Zdvihový objem: 2287 cm3

Typ: Vznětový řadový 4válec

Vstřikování: Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo a mezichladič

Nejvyšší výkon: 150 k (110 kW) při 3600 ot./min

Nejvyšší točivý moment: 380 Nm při 1500 ot./min

Emisní úroveň: Euro 6

 

180 MultiJet

Zdvihový objem: 2287 cm3

Typ: Vznětový řadový 4válec

Vstřikování: Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo a mezichladič

Nejvyšší výkon: 177 k (130 kW) při 3500 ot./min

Nejvyšší točivý moment: 400 Nm při 1500 ot./min

Emisní úroveň: Euro 6

150 Ecojet

Zdvihový objem: 2287 cm3

Typ: Vznětový řadový 4válec

Vstřikování: Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo a mezichladič

Nejvyšší výkon: 150 k (110 kW) při 3600 ot./min

Nejvyšší točivý moment: 380 Nm při 1500 ot./min

Emisní úroveň: Euro 6

 

140 Natural Power

Zdvihový objem: 2287 cm3

Typ: Vznětový řadový 4válec

Vstřikování: Přímé vysokotlaké vstřikování MultiJet Common Rail, turbodmychadlo a mezichladič

Nejvyšší výkon: 136 k (100 kW) při 3500 ot./min

Nejvyšší točivý moment: 350 Nm při 1500 ot./min

Emisní úroveň: Euro 6

Máte zájem o tento vůz?

Bezpečnost

Ducato je synonymem optimální bezpečnosti a výkonu. Vybaveno je nejpokročilejším kontrolními a bezpečnostními technologiemi.

 

ESC

Systém ESC automaticky zasahuje v nouzových situacích, například při náhlém vyhýbacím manévru. ESC sleduje příčné zrychlení, rychlost, přilnavost a úhel natočení volantu. Tyto údaje zpracovává a v případě potřeby upravuje točivý moment a řídí brzdy na jednotlivých kolech pro stabilizaci vozidla.

 

Kontrola proti převrácení

Kontrola proti převrácení je nová asistenční funkce systému ESC. Jejím úkolem je předcházet riziku převrácení ve vysokých rychlostech a snižovat naklánění při zatáčení v nízkých rychlostech.

 

Hill Holder

Tato funkce udržuje vozidlo zabrzděné při rozjezdu v prudkém stoupání, zabraňuje couvnutí při rozjezdu bez nutnosti zatažení ruční brzdy. Brzdy se při rozjezdu uvolní automaticky.

Adaptivní kontrola zatížení

Systém, který je součástí ESC vypočítává zatížení vozidla během jízdy, zejména hmotnost a polohu těžiště. Na základě těchto údajů vypočítává a nastavuje nové prahové hodnoty zásahu ABS, ASR, ESC a kontroly proti převrácení, což znamená, že vše pracuje nejúčinnějším způsobem.

 

Traction+

Traction+ je inovativní systém kontroly trakce, který pomáhá zlepšit přilnavost na kluzkém povrchu. V případě nízké přilnavosti jednoho z hnacích kol se pomocí systému ESC přenese točivý moment na kolo s lepší přilnavostí. Výsledkem je lepší ovladatelnost a směrová stabilita.

 

Hill Descent Control

Tento systém umožňuje sjíždět prudké svahy s klesáním až 50% bez nutnosti použití brzdového nebo plynového pedálu, díky čemuž se můžete soustředit na samotnou jízdu.

 

LDWS

Systém sledování jízdních pruhů dokáže identifikovat nechtěné opuštění jízdního pruhu, a to i při zhoršených podmínkách počasí nebo za zhoršené viditelnosti. V případě nebezpečí zvukovým a vizuálním signálem upozorní řidiče na potenciální nebezpečí.

 

TSR

Pomocí palubní kamery pomáhá řidiči rozeznat dopravní značení, zejména rychlostní omezení a upozorňuje na ně na palubním displeji.

 

Automatická dálková světla

Tato funkce řídí aktivaci a deaktivaci dálkových světel, zlepšuje viditelnost a snižuje riziko oslnění ostatních řidičů na základě automatické detekce protijedoucích vozidel.

Senzor deště a stmívání

Senzor deště aktivuje stěrače čelního okna a reguluje jejich rychlost na základě intenzity deště. Senzor stmívání automaticky aktivuje potkávací světla v případě poklesu okolní světelnosti.

 

Tempomat a omezovač rychlosti

Tempomat umožňuje nastavení a udržování konstantní cestovní rychlosti. Omezovač rychlosti dovoluje nastavení nejvyšší cestovní rychlosti, což zvyšuje bezpečnost a snižuje riziko překročení povolených rychlostních limitů. Plným sešlápnutím pedálu plynu může řidič nastavený limit překročit, což lze využít například v případě potřeby předjetí jiného vozidla.

 

TPMS

Systém nepřetržitě sleduje tlak v pneumatikách a upozorňuje na jakoukoliv ztrátu tlaku přímo na palubní obrazovce.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Ducato valník nebo sklápěč

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Fiat Professional Ducato vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy