Talento přeprava osob

od Kč 519.390*
Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Talento přeprava osob

Nafta
Euro6d-TEMP
6-rychlostní manuální převodovka
*DPH není zahrnuta

Detaily

Exteriér

Imobilizér ve standardu

V klidu pracujte s vědomím, že vaše Talento je v bezpečí. Díky standardně dodávanému imobilizéru nemusíte mít žádné starosti.

 

LED světla denního svícení

Zviditelněte své Talento. Na přání jsou k dispozici LED světla denního svícení, které maximalizují viditelnost během jízdy. Nevšimnout si vás bude nemožné.

 

17” litá kola

K dispozici v matně černém nebo diamantově šedém provedení. Obě provedení 17” kol dokonale podtrhují dynamický styl Talenta. Jsou proto ideální pro všechny, kteří touží po nejvyšší míře personalizace.

Posuvné boční dveře a zadní dveře

Nastoupit, vystoupit, naložit, vyložit. Vše je jednodušší díky dvojitým křídlovým dveřím a bočním posuvným dveřím s šířkou 1284 mm. Na přání je možné získat prosklené zadní dveře pro snažší nakládání a lepší viditelnost.

 

Metalická zelená

Talento je nabízeno v široké paletě barev, metalických a pastelových, které si dlouhodobě zachovávají kvalitu a stálost. Mezi tyto barevné odstíny patří i exkluzivní metalická zeleň Fiat.

 

Kompaktní pro agilní pohyb

Šířka včetně vnějších zrcátek 2283 mm a poloměr otáčení pomáhají při manévrování v těsných prostorách, zejména ve městě.

 

Mlhová světla

Zvolte si mlhová světla. Umístěná jsou ve spodní části předního nárazníku a díky funkci osvětlování zatáček zajišťují maximální účinnost.

Máte zájem o tento úžitkový vůz?

Příslušenství

Přizpůsobíte si Talento přeprava osob prostřednictvím exkluzivního příslušenství Mopar®.

 

DRŽÁK TABLETU - sklápěcí na přístrojovém panelu. Pouze pro rádia 1DIN. Pro verze Combi, Van a Crew Cab.

 

MŘÍŽOVANÁ PŘEPÁŽKA PRO COMBI A CREW CAB - Nerezová. Chrání cestující a odděluje nákladový prostor. Vyrobená tak, aby neovlivňovala výhled a perfektně ladila se stylem interiéru Talenta. Pro verze Combi a Crew Cab.

 

SLUNEČNÍ CLONA PRO BOČNÍ OKNA - Pro verze Combi a Crew Cab.Levá boční stupačka L1 - Ocelová. Dodávaná jako jednodílný kus, musí být sestavena spolu s pravou stranou p/n 71807816. Pro verze Combi a Crew Cab.

Máte zájem o tento úžitkový vůz?

Interiér

Až 6 sedadel

Řidič a 4 nebo 5 cestujících a v případě verze s dlouhým rozvorem kapacita zavazadlového prostoru až 4m3: to vše v jednom vozidle.

 

Parkovací senzory

Zvolte si bezkonkurenční pohodlí rychlého a snadného manévrování díky zadní parkovací kameře. Nepřetržitý přehled, dokonalá trajektorie.

 

Interiér

Zaručený komfort díky odolnému a kvalitnímu čalounění. Elegantní okolí, vás učiní šťastnými i na dlouhých cestách.

Manuální klimatizace

Využijte recirkulaci vzduchu a zmírněte nepříznivé klima v kabině díky manuální klimatizaci s výdechy vpředu a na přání i s výdechy vzadu. Dokonalý volitelný prvek pro všechny verze.

 

Úložné prostory

Na palubě Talenta má všechno své místo. Díky praktickým a pohodlným úložným prostorům je vše v dosahu. Hledání věcí bude minulostí.

 

Textilie

Černá látka, šedá Natté, hnědá Bark: zvolte si vzhled čalounění. Trojice různých interiérů byla navržena tak, aby nabídla komfort při práci i mimo ni.

 

Sedadlo řidiče s loketní opěrkou

Cestování, a to i při práci by mělo být potěšením. To je důvod, proč Talento nabízí komfortní sedadlo řidiče s nastavitelnou bederní opěrkou.

Dálkové ovládání ve standardu

Bezpečnost v kapse. Se standardním dálkovým ovládáním můžete zamknout a odemknout dveře, a to i ty zadní, jediným kliknutím.

 

Bezklíčový vstup a startování

Nastartujte motor bez vložení klíče. Systém bezklíčového vstupu a startování odhalí vaší přítomnost, a umožňuje otevření dveří a nastartování motoru jednoduchým stiskem tlačítka.

 

Rádio se 7" dotykovou obrazovkou, navigací a multimediálním centrem

Vždy na té správné cestě. Rádio s dotykovou obrazovkou, rozhraním Bluetooth®, CD/MP3 přehrávačem a integrovanou navigací vás bude doprovázet na každé cestě. Díky ovládání na volantu můžete počítat s maximální bezpečností během jízdy.

Máte zájem o tento úžitkový vůz?

Motory

Výkon, spolehlivost a nízké provozní náklady pro přepravu zboží a osob, jak ve městě, tak i mimo něj. Široká řada motorů Euro 6 vám pomůže pracovat maximální ziskově.

 

Ecojet 125 k

Zdvihový objem: 1598 cm3

Typ motoru: Vznětový řadový čtyřválec

Vstřikování: Common rail s turbodmychadlem s pevnou geometrií, Twin Turbo

Nejvyšší výkon: 125 k (92 kW) při 3500 ot./min

Nejvyšší točivý moment: 320 Nm při 1500 ot./min

Emisní úroveň: Euro 6

 

Ecojet 145 k

Zdvihový objem: 1598 cm3

Typ motoru: Vznětový řadový čtyřválec

Vstřikování: Common rail s turbodmychadlem s pevnou geometrií, Twin Turbo

Nejvyšší výkon: 145 k (107 kW) při 3500 ot./min

Nejvyšší točivý moment: 340 Nm při 1750 ot./min

Emisní úroveň: Euro 6

Máte zájem o tento úžitkový vůz?

Bezpečnost

Talento nabízí špičkovou výbavu z hlediska bezpečnosti, která pomáhá dosáhnout skvělých pracovních výsledků.

 

ABS s EBD a HBA

Protiblokovací systém brzd integrovaný v brzdovém systému vozidla zabraňuje smyku bez ohledu na povrch vozovky a vyvinutou brzdnou sílu. 
Elektronické rozdělování brzdné síly EBD rozděluje brzdnou sílu mezi přední a zadní nápravu pro dosažení optimální účinnosti. 
Hydraulický brzdový asistent integrovaný v ABS analyzuje rychlost brzdění a zvyšuje tlak v soustavě v závislosti na tlaku vyvinutém na brzdový pedál.

 

TSA

Systém stability přívěsu zaručuje stabilitu během tažení přívěsu. Pokud se vozidlo dostane do smyku, TSA automaticky reguluje výkon motoru a brzdnou sílu na jednotlivých kolech.

 

Hill Holder

Automaticky udržuje zabrzděné vozidlo po dobu několika málo sekund bez nutnosti působení na brzdový pedál. Díky tomu Hill Holder usnadňuje rozjezd do kopce, což je zvláště užitečné při plném zatížení.

 

ESC

Systém elektronické kontroly stability zasahuje v nouzových situacích, například při náhlých vyhýbacích manévrech. Systém sleduje boční zrychlení, rychlost, přilnavost a úhel natočení volantu. Na základě získaných údajů reguluje v případě potřeby točivý moment motoru a brzdnou sílu na jednotlivých kolech s cílem obnovit stabilitu vozidla.

 

Traction+

Traction+ je inovativní systém kontroly trakce, který pomáhá zdolat obtížně sjízdné povrchy, například povrchy pokryté sněhem, ledem, blátem nebo trávou. Proti pohonu všech kol eliminuje zbytečně vysokou hmotnost a také třecí ztráty v pohonu. V případě proklouznutí jednoho z kol systém Traction+ přenese točivý moment na kolo s lepší přilnavostí.

 

Boční airbag řidiče

Bezpečnost během jízdy je ze všeho nejdůležitější. Talento chrání řidiče standardně dodávanými airbagy. Ty se aktivují v případě nárazu zcela automaticky.

 

Airbagy pro cestující

Základními prvky, které zaručují bezpečnost cestujících, jsou čelní a okenní airbagy, které chrání každého na palubě.

 

Celoroční pneumatiky

Celoroční pneumatiky, které jsou k dispozici na přání, zaručují maximální přilnavost v různých podmínkách počasí a na různých typech povrchu. Zajišťují tak bezpečnost 12 měsíců v roce.

 

Senzor deště a stmívání

Senzor deště aktivuje stěrače čelního okna a reguluje jejich rychlost na základě intenzity deště. Senzor stmívání automaticky aktivuje potkávací světla, jakmile dojde k poklesu intenzity okolního světla.

Máte zájem o tento úžitkový vůz?

Přehled

Talento přeprava osob

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Fiat Professional Talento vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy