Modelová řada

Přehled

Benzín - Diesel
95 K
4,3-6,2 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Manuální - Automatická

Detaily

Popis vozidla

Nový design pro ještě kultovnější vzhled se všemi nejvýraznějšími prvky rodiny 500.

Máte zájem o tento vůz?

Design a karoserie

Stylové detaily kultovní pětistovky jsou nyní na novém Fiatu 500L ještě více zřetelnější.

 

Chromované lišty na předním nárazníku, tzv. fousky, nová mřížka chladiče a LED světlomety tvoří úsměv, který již známe z ikonické pětistovky.

 

I z profilu najdeme podobnost s rodinou 500. Chromované boční lišty, kliky dveří a další detaily.

 

Chromované lišty jsou nově i po stranách zadního nárazníku, který je vyveden v barvě karoserie.

Máte zájem o tento vůz?

Interiér

OBÝVACÍ POKOJ NA KOLECH

 

Prostorné, komfortní a elegantní MPV nabízí prostorný interiér o objemu 3170 litrů, jehož vzdušnost je podtržena novými rafinovanými detaily. Udělejte si pohodlí a vyrazte na cestu s 500L.

 

UDĚLEJTE SI POHODLÍ, VYJÍŽDÍME!

 

Nový interiér modelu 500L je spojením funkčního designu, komfortu a elegance.Atmosféru na palubě dotváří nové čalounění sedadel, nové obložení palubní desky a příjemné osvětlení.

 

NEBE NAD NÁMI!

 

Poskytněte svým spolucestujícím nový pohled na svět. Díky prosklené panoramatické střeše si plnými doušky užijete ve dne slunce a modrou oblohu a měsíc a hvězdy v noci.

 

MÁTE DOSTATEK ZAVAZADEL, ABYSTE HO NAPLNILI?

 

Už žádné kompromisy. Zavazadlový prostor 500L nabízí objem 455 l, a vy si tak s sebou na cesty můžete vzít vše, co chcete. Navíc díky polohovatelnému dnu nebo sklopeným zadním sedadlům můžete zvětšit nákladový prostor až na 1480 litrů.

Máte zájem o tento vůz?

Technologie

SATELITNÍ NAVIGACE TOMTOM

 

Satelitní navigace TomTom vám přináší nejnovější funkce, jako například IQ Routes obsahující největší existující databázi silnic, která vám pomůže nalézt nejrychlejší cestu k cíli. Mapu si můžete dotykem zvětšit na požadované měřítko na 7“ dotykové obrazovce v HD rozlišení systému UConnect se službami LIVE.

 

NOVÝ TFT DISPLEJ

 

Nově navržený přístrojový panel nabízí také nový, barevný 3,5“ TFT displej, který je přehledný, velmi dobře čitelný a nabízí veškeré informace, které jsou za volantem zapotřebí.

 

UCONNECT™ LIVE

 

Máte rádi technologie? Pak budete milovat Uconnect™ LIVE. Připojte se k rádiu Uconnect™ pomocí svého chytrého telefonu a začněte používat jednu z mnoha aplikací obsažených v interním systému automobilu, jako například:

eco: Drive - slouží k monitorování vašeho stylu řízení a pomáhá vám zlepšovat spotřebu paliva.

my: Car - slouží k monitorování podmínek vašeho vozu pomocí chytrého telefonu (pokud budete chtít) a připomenout vám také, kde jste své vozidlo zaparkovali.

Zahrnuje přihlášení na Facebook a Twitter.

Nebo poslouchejte výběr z více než 43 milionů na Deezer nebo více než 100 milionů radiových stanic na TuneIn, nebo si pusťte aktuální zprávy na kanále Reuters, či získejte nejnovější informace o dopravě, poloh rychlostních kamer a počasí ze služby TomTom Live. Co více byste mohli chtít?

 

 

CHYTRÁ COUVACÍ KAMERA

 

Couvání je nyní jednodušší než kdykoli před tím. Jakmile zařadíte zpátečku, spustí se zadní kamera a na displeji vašeho nového 500L se zobrazí čistý, ostrý obraz prostoru za vozem.

Máte zájem o tento vůz?

Výkon a bezpečnost

MOTORY

 

Zážehový motor 1,4 95 k 16V

Tento výkonný motor splňující emisní normu Euro 6 nabízí plynulý výkon a skvělou spotřebu paliva.

 

Vznětový motor 1,3 MultiJet II 95 k

500L nabízí motor s technologií MultiJet druhé generace vybavený inovativními vstřikovači, které zvládnou až 8 vstřiků v jednom cyklu, což za pomoci pokročilé strategie Injection Rate Shaping (IRS) optimalizuje spalování a zajišťuje jemnější a tišší běh motoru jako i nízkou spotřebu paliva a emise.

 

Vznětový motor 1,6 MultiJet 120 k

1,6 MultiJet II 120 k nabízí skvělý výkon. Vděčí za to kompaktnímu turbodmychadlu s variabilní geometrií, který přináší ještě vyšší točivý moment při nízkých otáčkách (320 Nm při 1750 ot./ min).

 

 

BEZPEČNOST

 

Maximální úroveň pasivní bezpečnosti

Mezi největší priority při navrhování 500L bylo zajištění bezpečnosti vás i vaší rodiny. Proto 500L nabízí 6 airbagů již ve stadardu s možností doplnění kolenního airbagu řidiče.

 

500L je stále ve střehu

Vychutnejte si klid a bezpečnou jízdu hlavně ve městě díky systému automatického nouzového brzdění. Radarový snímač v předním nárazníku detekuje při rychlostech do 30 km/h vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla nebo překážek a v případě potřeby aktivuje systém AEB, aby zabránil nebo zmírnil kolizi.

 

Absolutní stabilita

O bezpečnost vás i vaší rodiny se rovněž stará elektronická kontrola stability, a to hlavně v nouzových situacích a na kluzkém povrchu. Systém zahrnuje ASR a MSR, asistent rozjezdu do kopce Hill Holder, ABS, ERM a DST.

 

 

OVLÁDÁNÍ

 

Máte horu, na kterou musíte vyjet?

Rozjet se do kopce s 500L je naprosto snadné. Asistent při rozjezdu do kopce Hill Holder totiž po dobu přibližně 2 sekund udržuje tlak v brzdové soustavě, aby zabránil popojetí dozadu, když pouštíte spojku. Odpadá tak i nutnost použití ruční brzdy.

 

Lepší ovladatelnost a vyšší bezpečnost

Systém DST plní v podstatě funkci automatické kontroly přetáčivosti a aktivní korekce řízení. Zvyšuje bezpečnost a zlepšuje ovládání tím, že aktivně podněcuje správné řízení. Pokud například dojde ke smyku, vyvine DST lehký točivý m.oment ve volantu, čímž řidiči napoví, jakým směrem jím má točit, aby situaci zvládl.

 

Bezpečnost v každé situaci

Systém elektronické kontroly proti převrácení (ERM – Electronic Roll Mitigation) je nejmodernější systém, který pomáhá při péči o vaši bezpečnost tím, že rozpozná riziko převrácení a zabrání mu.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Fiat 500L

Konfigurovat
Sestavte si svůj Fiat 500L
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat 500L vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy